وب سایت، فضایی است مجازی، برای استقبال از مخاطبین الکترونیکی شما، که باید تمامی نیازهای آن‌ها را برآورده کند.
رعایت نکاتی ساده در طراحی، تجربه‌ای لذت‌بخش از یک محیط الکترونیکی برای مخاطب به ارمغان می‌آورد. تجربه‌ای که او را به بازدیدهای بعدی تشویق می‌کند.


زیبا و جذاب

همکاران ما در بخش طراحی و گرافیک وب‌سایت گروه فناوری پرند در طول سالیان گذشته توانسته‌اند با رعایت استانداردهای لازم و تکنیک‌های نوین، وب‌سایت‌هایی زیبا، خلاق، کاربردی و متفاوت ارائه دهند و تصویر متفاوتی از طراحی وب‌سایت را در ذهن مخاطبین نقش ببندند.
تصویری متمایز که قابل رقابت با وب‌سایت‌های ممتاز بین‌المللی بوده و اثری پایدار در نگاه مخاطب بر جای می گذارد.

ساده و گویا

ما همه چیز را در جای خود می‌گذاریم.
نوع محتوا و چگونگی قرارگیری آن، ساختار و نقشه سایت، چیدمان صفحات و نحوه تعامل مخاطبین و راهبری آن‌ها از مسائل مهمی است که مخاطبین وب‌سایت را در کاربری هدایت کرده و مانع سردرگمی او می‌شوند.

مستقل از مرورگر

با خیال راحت، وب سایت خود را به همگان معرفی کنید!
کلیه قالب‌های گروه فناوری پرند مستقل از مرورگر می‌باشند. بدین معنی که وب‌سایت در کلیه مرورگرهای موجود مانند فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر، اپرا، گوگل کروم و... قابل مشاهده می‌باشد.

انعطاف پذیر (Responsive)

با خیال راحت، وب سایت خود را به همگان معرفی کنیدهمه‌ی ما وب سایت‌هایی را دیده‌ایم که تنها در نمایشگرهای خانگی تصویر زیبایی دارند و در تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها و... نمی‌توان از امکانات آن‌ها استفاده کرد.
گروه فناوری پرند با طراحی انعطاف‌پذیر این مشکل را حل کرده است. به نحوی که در هر نمایشگری با هر ابعاد پیکسلی، وب‌سایت تغییر شکل داده و عناصر آن به صورت متناسب، چیده می‌شوند. این تکنیک باعث می‌شود تا وب‌سایت در رایانه، تلفن‌های هوشمند و تبلت کاملا یکسان و بدون مشکل قابل مشاهده و استفاده باشد.

تنوع در انتخاب

با خیال راحت، وب سایت خود را به همگان معرفی کنیدرنگ مورد علاقه ی شما چیست؟ چینش مطالب شما چگونه باشد؟ دوست دارید تمام اطلاعات شما در یک صفحه گنجانده شود؟ صفحاتی تو در تو با مطالب متنوع می خواهید؟ چه امکاناتی نیاز دارید؟ ...
همه چیز مطابق میل شما خواهد بود.
همچنین شما می‌توانید برای مدیریت وب سایت خود، یکی از دو راهکار پورتال سازمانی پرند و یا نرم‌افزار متن باز وردپرس را انتخاب کنید.

همراه همیشگی

ما تا پایان با شماییم.
بعد از طراحی و آغاز به کار وب سایت نیز، گروه فناوری پرند همراه شماست. بهینه سازی وب سایت ، بازاریابی اینترنتی ، SEO ، حضور در شبکه های اجتماعی ، گرافیک و تبلیغات چاپی در ادامه ی ایجاد وب سایت، از ملزومات پیشرفت کسب و کار الکترونیکی است که گروه فناوری پرند در این زمینه ها نیز به صورت حرفه ای شما را یاری می دهد.


گروه فناوری پرند

گروه فناوری پرند به عنوان شریک تجاری مسیرسامانه در بخش طراحی وب سایت فعالیت می کند. این شرکت، عضو سازمان نظام صنفی رایانه و دارای مجوز فعالیت از شورای عالی انفورماتیک، با هدف ارائه خدمات نرم افزاری، سخت افزاری، مخابراتی و آموزشی در سال 1384 تاسیس گردید. پرند به منظور ارائه راه حل های جامع، کلیه فعالیت های لازم در زمینه های مهندسی، خرید تجهیزات، اجرا، طراحی، تامین، مدیریت ارتباطات، مهندسی سیستم، راه اندازی و مدیریت پروژه های مرتبط با فناوری اطلاعات را بر عهده می گیرد.

بیشتر...